Суспільство

Асоціація фермерів носитиме ім'я Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка (ФОТО)

. 3150

Ім`я Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка, фермера з Кіровоградщини, відтепер носитиме громадська організація аграріїв Полтавщини.

chmil1

Вчора, 7 лютого, під час загальних зборів Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини ухвалили зміни до статуту в зв'язку зі зміною назви. Аграрії Полтавщини вирішили назвати свою організацію на честь Віктора Чміленка, жителя Кіровоградщини, фермера, учасника Майдану, полеглого від кулі снайпера на Інститутській.

Ідея перейменування належить голові асоціації Василю Бурлаці. У цьому його підтримали спочатку Рада організації, а потім з'їзд Асоціації. За таке рішення проголосували всі делегати загальних зборів організації одноголосно.

chmil4

Як розповів «Гречці» Бурлака, рішення перейменувати організацію на честь Чміленка вони прийняли, аби вшанувати героя. Перейменування погодили з рідними Героя Небесної сотні.

«Я знав Чміленка та його друга фермера Олексія Цокалова. Коли ми зустрічались в Києві з фермерами, говорили про загиблих наших фермерів, мовляв чому про них не згадують на конференціях, з`їздах. І полтавські фермери вирішили відвідати дружину загиблого колеги Героя України Віктора Чміленка. Спитали їх думку, чи вони підтримають наше рішення назвати організацію на його честь.

Чміленко заслуговує на вшанування, адже він віддав своє життя за те, щоб ми тут в теплі в добрі вирощували хліб, але не хлібом єдиним, і нам потрібне духовне наповнення. І це вшанування і є реалізацією цієї потреби духовності», - говорить голова організації.

chmil5

Він додає, що планують спікуватись з родиною і друзями, щоб зібрати більше інформації, яку опишемо в книзі про його життя і подвиг.

В засіданні зборів у якості гостя взяв участь фермер з Кіровоградщини, побратим Героя Олексій Цокалов.

«Віктор Чміленко є Героєм всієї України тому чому б і ні? Я думав, що іменами героїв називатимуть майбутні покоління, але вирішили так, то й добре. Сумно, що на Бобринеччині не відбувається нічого подібного.

В планах керівництва організації облаштування меморіальної дошки, присвячену Вікторові Чміленку, на фасаді будівлі, в якій розташовано офіс асоціації, та видання брошури про Героя України», - каже він.

chmil3

Після необхідних юридичних процедур, організація офіційно матиме назву: Полтавська обласна громадська організація «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини імені Героя України, Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама