Суспільство

Чи можуть з'явитись контейнери для сміття у приватному секторі Кропивницького

. 4180

У той час як у Кропивницькому мешканці приватних будинків скаржаться на незручність безконтейнерного збору сміття, підприємство з вивозу відходів ТОВ «Екостайл» розглядало можливість установки контейнерів у приватному секторі.

Kont

Фото з сайту Черкаської міськради

Наразі мешканці приватного сектору у визначений день і час виносять пакети зі сміттям на умовно визначені місця. Зазвичай вони знаходяться на вільному місці біля чиєїсь садиби. Часто це викликає конфлікти між сусідами. У випадку ж коли відходи з певних причин не встигли вивезти вчасно, його часто розтягують безпритульні собаки.

У деяких містах, наприклад, Черкасах, у приватному секторі встановлені контейнери.
Як повідомили під час прес-конференції ТОВ «Екостайл», вони розглядали таку можливість. Проте, перш ніж позитивно чи негативно оцінити таку ініціативу, треба визначити джерела купівлі цих контейнерів.

Як зазначають представники підприємства, треба визначити, яка кількість контейнерів необхідна – це десятки тисяч приватних будинків - та за чий кошт вони можуть бути встановлені: підприємства, міської влади чи споживача.

Вартість одного орієнтовно 800 гривень.

Окрім того, у такому випадку змінюється схема очистки сміття і тариф зросте.

"У такому випадку кількість зупинок транспорту буде збільшена у сотні разів. Якщо ми зараз проїжджаємо відстань між точками збору орієнтовно 50 метрів, то уявіть, що біля кожного будинку буде зупинка. Це потягне за собою відповідні витрати, які потрібно враховувати", - зазначив Андрій Корінчук, представник юридичного напрямку ТОВ «Екостайл».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама