Суспільство

У Кропивницькому проведуть ревізію майданчиків для сміття і думатимуть над підземними контейнерами

. 1827

«Екостайл» проведе ревізію контейнерних майданчиків, аби згодом мати змогу взяти землю в оренду і встановити підземні контейнери.

 

1479404800 1 foto

«Ми вивчаємо цей досвід, але основна причина - це невизначеність із контейнерними майданчиками. На даний час жоден контейнерний майданчик у місті не узаконений. Земля під ними не узаконена. У певних випадках її, навіть не знаючи що там є контейнерний майданчик, можуть передати в оренду. Тому ми ініціюватимемо, аби з головним управлінням ЖКГ спробувати провести ревізію майданчиків», - зазначив під час прес-конференції Андрій Корінчук, юридичний представник ТОВ «Екостайл».

На даний час у підприємства є перемовини у тому числі з підприємством з Дніпра, яке виготовляє підземні контейнери.

b831e36d6d05e07b153d4284f46df42b


Нагадаємо, у 2017 підприємство анонсувало, що у Кропивницькому можуть з’явитися підземні контейнери для сміття за 4 тисячі євро.Такі контейнери розміщені лише у Києві, а також у країнах Європи. Конструкції скорочують кількість інших контейнерів, мають привабливий вигляд, а бетонна чаша споруди не пропускає залишки сміття до ґрунту. 

Проте проект так і не реалізували. Як зазначили у 2018 представники підприємства, зіткнулися з кількома перепонами. Перша - відсутність своєчасного співфінансування, адже проект, який презентували передбачав залучення нами інвестиційних коштів у розмірі 70% і 30% - з Державного екологічного фонду ОДА. Друга - відсутність можливості швидко отримати в оренду земельні ділянки під заглиблені контейнери, що є обов’язковою умовою для початку робіт з їх будівництва.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама