Суспільство

Запрацювала програма з надання послуг муніципальної няні

. 1752

Жителі Кіровоградської області, які хочуть скористатися програмою “Муніципальна няня” з відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років, можуть звертатися до органів соцзахисту на місцях.

10

Про це “Гречці” розповіла заступниця директора департаменту соцзахисту в Кіровоградській області - начальник управління сім'ї та соціальних виплат Надія Кримська.

За словами пані Кримської відповідна постанова №68, яка визначає порядок надання послуги муніципальної няні з’явилася на “Урядовому порталі” вчора, 11 лютого.

- Наразі в нас немає звернень про отримання цієї додаткової допомоги сім’ям з дітьми, - каже Надія Кримська. - Люди, які цікавилися такою послугою раніше мають звернутися до органів соціального населення безпосередньо або до уповноваженої особи в сільській місцевості, надати відповідний пакет документів, який виписаний в Постанові. Обов’язковою умовою є укладання договору між сім’єю і надавачем відповідної послуги (яка має бути зареєстрована, як приватний підприємець, - ред.).

Допомога надається в розмірі прожиткового мінімуму для дітей до шести років, що наразі складає 1626 грн.

- Органи соціального захисту уже готові сьогодні призначати такі державні допомоги сім’ям з дітками, - каже Наталія Кримська.

Нагадаємо, програма “Муніципальня няня” мала стартували з 1 січня 2019-го року, однак цього не сталося через ненапрацьований механізм реалізації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама