Суспільство

Поліція Кіровоградщини оголосила конкурс на 26 вакансій

. 1772

 

На Кіровоградщині стартували конкурсні набори на заміщення 26 вакантних посад поліцейських.

 

po copy copy

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, прийом оnline-анкети та документів розпочався з 12 лютого і триватиме до 28 лютого.

- поліцейський ізолятору тимчасового тримання - 7 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети натисніть ТУТ.

- інспектор-черговий ізолятору тимчасового тримання – 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети натисніть ТУТ.

- поліцейський з логістики, обліку та зберігання речових доказів і озброєння - 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети натисніть ТУТ.

- поліцейський сектору реагування патрульної поліції – 8 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети натисніть ТУТ.

- помічник чергового сектору реагування патрульної поліції – 6 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети натисніть ТУТ.

- дільничний офіцер поліції – 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети натисніть ТУТ.

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо майбутніх конкурсів на посади в поліції, ви можете звернутися за телефонами: (050) 383 99 96, (067) 523 10 90 та електронною адресою nabir.police.kg@gmail.com.

Адреса розташування поліцейської комісії та сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області: м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама