Суспільство

У Кропивницькому створять високотехнологічну фізичну лабораторію (ФОТО)

. 2336

 

Сьогодні, 13 лютого, у Кропивницькому на базі ПАТ «НВП «Радій» розпочав роботу форум вчителів фізики – 2019 «Сучасна лабораторія фізики – перехід на профільний рівень сучасної школи».

 

lk2

Як повідомляють на сайті міської ради, ініціатором заходу виступило управління освіти міської ради у партнерстві з науково-виробничим підприємством «Радій».

Під час роботи форуму його учасники запропонували створити на базі НВО “Науковий ліцей” сучасну високотехнологічну лабораторію з широким спектром обладнання для вивчення фізики.

Поштовхом до створення такої лабораторії стало зниження інтересу до вивчення природничої науки, а також відтік активної молоді, яка вступає до вищих навчальних закладів за кордоном, через відсутність в Україні матеріально-технічної бази для вивчення сучасної фізики та інженерії.

На думку вчителів, така лабораторія стане центром проведення тренінгів і майстер-класів, центром народження нових наукових ідей та розробок, розширить можливості учнів у дослідженні фізичних явищ, проведенні експериментів, вивченні сучасних технологій. Ідею створення фізичної лабораторії було викладено у резолюції, яку учасники форуму підтримали одностайно.

Продовжили роботу форуму панельні дискусії та екскурсія підприємством для учасників з метою ознайомлення із новітніми технологіями сучасного виробництва підприємства «Радій».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама