Суспільство

На Кіровоградщині сімейні лікарі отримали зарплату в понад 20 тисяч

. 5686

 

Найбільшу зарплату за новою моделлю фінансування з Нацслужбою здоров’я отримав лікар "первинки" у Добровеличківському районі - 24 тисячі.

hroshi

Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 18 лютого, під час наради голови обласної державної адміністрації із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

- Найбільша заробітна плата в Устинівському районі за старою схемою через медичну субвенцію фінансування склала 6000 гривень, - каже Сергій Коваленко. - Водночас ті, хто перейшов на нову модель фінансування з Національною службою здоров’я ще минулого року, ця “мінімальна” заробітна плата склала 12 тисяч гривень, а в Гайворонському, Добровеличківському, Новомиргородському і Новоукраїнському районі - понад 20 тисяч, а в Добровеличківському районі навіть 24 тисячі, що в чотири рази більше, ніж в Устинівському районі.

Пан Коваленко доручив дослідити департаменту охорони здоров’я ОДА чому утворилася така різницю в зарплатах. Зокрема, перевірити кількість укладених декларацій сімейними лікарями в області.

- У нас є дуже серйозна розбіжність. І ми повинні розуміти чим вона викликана, або з низькою кількістю підписаних декларацій, або з бажанням витратити ці кошти на придбання обладнання чи на покращення матеріально-технічної бази. Ні. Насамперед це має бути заробітна плата, - відзначив Сергій Коваленко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама