файно

Суспільство

У центрі Кропивницького з`явився банер в підтримку військовополонених (ВІДЕО)

. 4718

Слідом за прапором Військово-морського флоту України в центрі Кропивницького з`явився банер в підтримку українських військовополонених.

volia1

Дванадцятиметровий банер: «Кропивницький підтримує українських військовополонених» на даху приміщення колишнього готелю Україна, де нині розташовано Ленінський районний суд міста Кропивницького розмістили ветерани АТО. Виготовили банер власним коштом, а це понад 2 000 гривень, «скинулись» на нього під час зборів громадської організації ветеранів АТО «Бойове Братерство».

«Цим банером ми хочемо привернути увагу суспільства до питання військовополонених, адже є така проблема. Це стосується і наших моряків, яких захопили в Керченській протоці, також до них відносяться і Глондар і Кроріньков і ті військовополонені та всі українці, які перебивають нині в полоні «ЛДНР» чи в Російській федерації», - розповів «Гречці» учасник ініціативи, ветеран АТО Олег Кокуленко.

volia2

volia02

volia3

Нагадаємо, 25 листопада у районі Керченської протоки кораблі РФ атакували катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Тоді полонили екіпажі українських суден та поранили трьох моряків. Серед них військовослужбовець з Кіровоградщини Андрій Артеменко. Тоді полонених моряків перевезли до Москви, також у полоні опинився і командир судна уродженець Кіровоградщини Роман Мокряк.

volia4volia5volia7volia8volia9volia10

А 16 лютого 2015 року троє спецпризначенців з 3-го окремого полку ім. Святослава Хороброго потрапили до полону бойовиків. Двоє з них: Олександр Коріньков і Сергій Глондар досі не повернулись додому.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама