Суспільство

У Кропивницькому вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

. 3542

У Кропивницькому вшанували героїв Небесної сотні, які полягли відстоюючи свободу України під час подій Революції Гідності.

nebesnasotnia1

20 лютого, в п`яту річницю найкривавіших подій Революції Гідності, у Кропивницькому відбувся траурний мітинг та молебень за загиблими. Кілька сотень містян зібрались на площі ім. Героїв Майдану: керівництво міста та області, представники силових відомств, держслужбовці, жителі міста, учасники АТО та, власне, учасники Євромайдану .

nebesnasotnia2

На початку заходу присутні поклали квіти до пам`ятної дошки Віктору Чміленку, Героя України, фермера з Кіровоградщини, активного учасника подій Революції Гідності, який загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера. Злочинців, причетних до вбивства героя, досі не покарано. Далі квіти лягли до імпровізованого меморіалу «Небесній сотні». Там же встановили десятки лампадок. Наразі в обласному центрі так і не спромоглись вшанувати учасників подій п`ятирічної давнини та збудувати їм пам`ятник. nebesnasotnia3

Перед учасниками заходу виступили учасники пам`ятних подій у Кропивницькому: поетка Олена Горобець та викладач ЦНТУ ім. Володимира Винниченка Олександр Ратушняк.

nebesnasotnia4nebesnasotnia5nebesnasotnia6nebesnasotnia7nebesnasotnia8nebesnasotnia9nebesnasotnia10nebesnasotnia11nebesnasotnia12nebesnasotnia13nebesnasotnia14nebesnasotnia15

Закінчився вечір молебнем за полеглих захисників України часів Революції гідності та війни на сході, та показом документальної стрічки «Чміль».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама