Суспільство

У Знам’янці доповнять перелік видів громадських робіт

. 1198

 

До порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради включено  розгляд  проекту рішення, яким передбачається доповнення переліку видів громадських робіт, які будуть проводитися у 2019 році.

 

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Відбулася чергова зустріч директора Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмили Компанієць з міським головою Сергієм Філіпенко.

Під час зустрічі розглянули питання організації на території міста  громадських та інших робіт тимчасового характеру за участі безробітних громадян, розширення переліку видів зазначених робіт. Також детально обговорили можливості місцевого бюджету з виділення коштів на організацію громадських робіт до кінця поточного року.

«Крім того, в умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості безробітного населення особливого значення набувають громадські роботи. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування», - каже Людмила Компанієць.

Міський голова повідомив, що до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Знам’янської міської ради включено  розгляд  проекту рішення, яким передбачається доповнення переліку видів громадських робіт. Серед напрямків робіт, що додаються: надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, надання допомоги сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО/ООС.

На завершення зустрічі досягнуто домовленості про співфінансування у 2019 році договорів на організацію громадських робіт.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама