Суспільство

В Олександрії зафіксували скажену лисицю: де вакцинувати домашню тварину

. 1936

 

В приватному домоволодінні виявили скажену червону лисицю.

 

lus

Як повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби області, за результатами досліджень біоматеріалу в тварини був виявлений сказ.

В смт Олександрійському м. Олександрії проводять вакцинацію домашніх тварин антирабічною вакциною в приватних домоволодіннях загрозливої зони.

Відмова або ненадання тварини для проведення щеплення проти сказу є порушенням чинного законодавства, зокрема, вимог статті 107 КУпАП, статті 37 Закону України «Про ветеринарну медицину», пункту 5 «Інструкції про заходи щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин» та передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Вакцина проти сказу є безкоштовною, оплатити треба лише необхідні витратні матеріали (шприц тощо).

Для проведення щеплення тварин проти сказу необхідно звернутися до територіальної державної лікарні ветеринарної медицини. Перелік установ – за посиланням.

Нагадаємо, в одному з домоволодінь по вулиці Канатній мікрорайону Кущівка у Кропивницькому зафіксували хворого на сказ кота.

 

Довідково. Сказ - це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується враженням центральної нервової системи й завжди закінчується смертю. Зараження людини відбувається в основному через укуси хворою твариною чи внаслідок попадання її слини на свіжі поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок.
Основним методом боротьби зі сказом є щеплення. Його необхідно робити щорічно всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама