Суспільство

Вулиці Приютівської ОТГ облаштують світлодіодними ліхтарями (ФОТО)

. 1531

 

У Приютівській об’єднаній територіальній громаді Олександрійського району стартували роботи з реконструкції та модернізації мережі вуличного освітлення.

 

WhatsApp Image 2019 02 21 at 11.10.41

Як повідомляє сайт громади, роботи з реконструкції вже проведені у Войнівському старостинському окрузі, де оновлено 16 світильників. Нині проходять роботи з реконструкції мережі вуличного освітлення в селищі Приютівка та Протопопівському старостинському окрузі.

Зокрема, близько 30 світильників буде встановлено по вулиці Олександрійська в селищі Приютівка, а в Протопопівці по вулицях Козацькій та Шкільній, Клубній та Фермерській планується встановити 23 світильники. По завершенню виконання вказаної ділянки роботи модернізація мережі вуличного освітлення розпочнеться в селі Костянтинівка. Також заплановано встановити 36 нових світильників в Костянтинівському старостинському окрузі.

WhatsApp Image 2019 02 21 at 11.06.08

В Ізмайлівському старостинському окрузі встановлять 34 нових світильники на вулицях сіл Пустельникове, Піщаний Брід, Ізмайлівка.

Після виконання першої черги робіт розпочнеться наступний етап, в рамках якого в селищі Приютівка продовжать встановлювати нові світильники. Вони будуть змонтовані в районі виробничих потужностей Олександрійського цукрового заводу та навчального корпусу Олександрійського професійного аграрного ліцею.

В планах комунальників є і третя черги робіт, в рамках якої будуть придбані близько 30 нових стовпів, на які будуть встановлені сучасні світлодіодні світильники.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама