Суспільство

Кропивницький приєднався до Міжнародної хартії відкритих даних

. 2911

 

Серед чотирьох українських міст, які приєдналися сьогодні, 22 лютого, до Міжнародної хартії відкритих даних є Кропивницький.

 Data

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив експерт з е-урядування, перший заступник голови у Державне агентство з питань електронного урядування України Олексій Вискуб.

“Сьогодні до Міжнародної хартії відкритих даних приєдналось ще 4 міста України! Вітаємо громади Тернополя, Кропивницького, Івано-Франківська та Хмельницького. Впевнений, що саме ці міста стануть драйверами наступної хвилі розвитку відкритих даних на місцевому рівні. Тепер в Україні вже 9 міст, що приєднались до Хартії та розвивають сферу відкритих даних. Цікаво, що 5 з цих міст входять в першу десятку рейтингу Transparent cities, - написав у пості Олексій Вискуб. - Міжнародна хартія відкритих даних - це міжнародна ініціатива, що сприяє співпраці, прийняттю та реалізації спільних принципів, стандартів і найкращих практик відкритих даних у всьому світі. Вже 65 національних та місцевих урядів приєднались до ініціативи. Ми стали другою країною у світі після Мексики, де так багато міст взяли на себе такий обов'язок. Приєднання до Хартії сприяє досягненням у відкритті даних, прозорості та підзвітності влади і залученню громадян”.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що бюджет 2017-2018 Кропивницького має задовільний рівень прозорості - 34%.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама