Суспільство

У медуніверситеті презентували віртуальний анатомічний стіл (ФОТО)

. 3685

Придбаний віртуальний анатомічний стіл SECTRA Table F18 виробництва Швеції вже налаштували в ДНМУ у Кропивницькому.

 

stil

Як повідомляють на сторінці університету у Фейсбуці, цього тижня для навчання викладачів кафедри анатомії роботі з віртуальним обладнанням до обласного центру прибув Регіональний менеджер у Східній Європі та Індії Тимур Смірнов та представники компанії-дистриб'ютора в Україні.

Такий стіл використовують в роботі кращі клініки та університети світу. Анатомічний стіл значно підвищує якість медичного навчання з можливістю демонстрації реальних клінічних випадків.

65-дюймовий мультисенсорний екран підвищує якість навчання, використовуючи інтерактивну натуральну величину 3D зображень анатомії реальних пацієнтів.

Великий інтерактивний екран із системою індикації зображень, дозволяє забезпечити взаємодію з зображеннями людського тіла, отриманими комп'ютерною (КТ) або магнітно-резонансною томографією (МРТ).

stil3

Окрім цього, стіл є освітнім порталом, що може використовуватись для обміну клінічними випадками з іншими установами різних країн світу.

Інтерактивний стіл забезпечує новим дисплеєм для перегляду патологій, що надає можливість вносити гістологічні зображення з різним забарвленням та з’єднувати їх зі сканами КТ та МРТ пацієнта, а потім збільшувати і вивчати патологічні зміни на клітинному рівні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама