Суспільство

Керівництво КП "Теплоенергетик" звернулось з заявою щодо водопостачання селища Нового

. 2161

В зв`язку з відсутністю водопостачання селища Нового, керівництво КП "Теполоенергетик" звернулось з заявою до жителів селища, в якій роз`яснило, коли на з`виться вода.

vv1

Заява з`явилась на офіційній сторінці Кропивницької міськради у Фейсбуці.

Вчора 23 лютого біля 19.00 було завершено аварійно-ремонтні роботи на водогоні між с. Обознівка і с. Новим. За час виконання робіт, а це майже 12 годин в польових умовах, були майже повністю вичерпані запаси води в резервних ємностях (біля 2 тис.м.куб). Подача води була розпочата біля 6.00 24 лютого, тиск в мережі можливо було створити біля 2 кг, що дозволяло подати воду до 5-6 поверху в залежності від місця розташування будинку на місцевості. В той же час населення збільшило розбір води в 4 рази до 160 кубів на годину при звичних до 40 кубів на годину. Потужності скважин і станції фільтрації неспроможні технічно забезпечити такий пік споживання. Рішення - з 11.00 буде призупинено постачання води для накопичееня резерву. З 18.00 і до 22.00 знову відновимо постачання. Біля 14.00 тимчасово для підживлення системи теплопостачання буде на годину відновлена подача води.

Прохання до жителів з розумінням віднестись до ситуації, наші працівники майже 12 годин в полі і на морозі працювали над відновленням водогону, але потужності скважин і станціїї очищення не спроможні миттєво забезпечити майже 4 кратний обєм споживання. Також просимо і вимагаємо не зливати воду із теплових мереж для технічних потреб на час відновленяя звичайного режиму водопостачання, тому що цим ви можете зупинити в цій нестабільній ситуації з водою і роботу котельні.

Директор КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК" Олександр Чельник

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама