Суспільство

На Кіровоградщині виплатять понад 158 мільйонів гривень субсидій готівкою

. 1724

 

У березні 93 тисячі домогосподарств області отримають готівкою 158 мільйонів 400 тисяч гривень субсидій.

hroshi

Про це стало відомо сьогодні, 25 лютого, під час наради голови обласної державної адміністрації із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України.

- Житлову субсидію готівкою у березні отримають близько 93 тисяч домогосподарств області на загальну суму 158 мільйонів 400 тисяч гривень, - каже перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко. - Зокрема, 62,6 тисяч пенсіонерів отримають субсидію готівкою через поштове відділення, або банки разом із пенсійними виплатами з 4 по 25 березня. Більше 30,4 тисяч отримувачів субсидії, які не є пенсіонерами отримають кошти в “Ощадбанку” з 12 березня.

В подальшому виплати здійснюватимуться у квітні - за березень, у травні - за квітень.

Як розповіла представниця Пенсійного фонду в області, проблем з фінансуванням виплати субсидій не передбачається.

- Пенсіонери отримають кошти за двома відомостями. Одна відомість - це перерахована пенсія з 1 березня, адже зараз проходить індексація пенсії, а інша відомість - на отримання субсидії в грошовій формі. Пенсіонерам, які отримуватимуть через банки, ми двома сумами будемо перераховувати. Одна платіжка - пенсії, а інша - субсидії, - розповіла начальник головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Наталія Сімонян.

Представниця "Ощадбанку" анонсувала, що у разі необхідності відділення працюватимуть з продовженим режимом робочого дня без перерв у дні видачі субсидій.

Також 1 березня відбудеться спільна зустріч представників “Укрпошти”, “Ощадбанку”, Пенсійного фонду, органів соцзахисту, аби дізнатися про готовність кожної території області до виплати субсидій “живими” грошима.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама