Суспільство

Юні науковці з Олександрії створили енергоощадні вироби

. 1503

 

Юні науковці з Олександрії отримали нагороди Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко-Україна -2019».

 

oln

Як повідомляють «Олександрійські новини», серед 200 наукових проектів школярі вибороли 2 четвертих, 3 третіх та 2 других місця.

Усі призери є учнями Олександрійської філії Малої Академії наук Кіровоградської області. Більшість із них навчається у гімназії Кіровоградського облкомплексу.

Юні науковці з Олександрії спочатку перемогли у заочному етапі конкурсу «Інтел-Еко». Потім захищалися перед журі, яке складалося із викладачів ВУЗів та практикуючих дослідників.

Вікторія Рикова презентувала на конкурс пневматичну підвіску для автомобіля.

Учениця 9 класу Олександрійської гімназії Ольга Боровик та учень 11 класу Артем Кудрявеньков представили на конкурс свій спільний проект. Це макет розумного будинку, який може виробляти електроенергію.

«У нас на будинку є ліфт. Коли ліфт забирає електроенергію, він важчий вантаж піднімає догори, а потім, коли потрібна електроенергія, важчий вантаж під силою тяжіння опускається вниз і виробляється додаткова електроенергія. Суддям дуже сподобалася ця ідея, ми захищалися на всі сто, ми боролися за місце», - розповіли Ольга та Артем.

Дві роботи школярів з Олександрії потрапили у фінал. Перемога у ньому давала можливість поїхати на міжнародний конкурс наукових проектів до Сполучених Штатів Америки. На жаль, олександрійці поступилися своїм конкурентам.

У рамках конкурсу Intel Еко учні Малої Академії наук мали нагоду позмагатися у кібертурнірі PUBG MOBILE. Такий кібертурнір в Україні проводився вперше. Олександрієць Андрій Сандул виборов 2 місце.

Призерів конкурсу нагородили смарт-годинниками, зарядними пристроями та іншими призами, корисними для юних науковців.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама