Суспільство

Торік на Кіровоградщині працевлаштували 22 тисячі безробітних

. 1293

 

Працевлаштували у 2018 році 22 тисячі осіб за сприяння служби зайнятості області.

rob

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості з посиланням на в.о. директора обласного центру зайнятості Лілію Колесник.

Із 22 тисяч, 35% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Розмір допомоги по безробіттю станом на 1 січня 2019 року склав в середньому 2679 грн, що на 27,6% більше, ніж у 2017 році.

У минулому році майже 29,6 тисяч безробітних громадян було залучено до активних програм сприяння зайнятості населення. Рівень охоплення такими програмами становив 67,4%, що на рівні минулого року. Майже 5,6 тисяч безробітних пройшли професійне навчання, до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 9,6 тисяч безробітних осіб, 30 – започаткували за сприяння служби зайнятості власну справу.

Торік на 8,2% зросла кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, та становила 34,3 тисячі. Цьогоріч у січні середній розмір заробітної плати у зареєстрованих вакансіях зріс на 0,9 тис. грн та становив 5,4 тис. грн. Мінімальний розмір заробітної плати мала кожна четверта вакансія (на рівні минулого року).

Натомість найбільший попит у роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (28,7%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (18,9%).

Фото pravda.if.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама