Суспільство

У Долинській вивезли 35 тонн відходів з стихійного сміттєзвалища (ФОТО)

. 2165

 

На адресу Долинської міської ради надійшло колективне звернення жителів вулиці Садова, з категоричною «вимогою» вивезти стихійне сміттєзвалище.

 

smit

Як повідомляють на сайті міської ради, зазначене сміттєзвалище утворили самі жителі вулиці Садова на землях колективної власності колишнього ЗАТ «Долинський плодорозплідник», та частково в лісовому масиві смуги відведення Одеської залізниці. З 48 домогосподарств цієї вулиці, лише 17 уклали договори на вивезення твердих побутових відходів (далі -ТПВ) (з яких 4 формально, бо не користуються послугою).

Технікою КП «Долинське міське комунальне господарство», ПП «Садівник» та 10-ма небайдужими мешканцями вулиці Садова, 23 лютого ліквідували сміттєзвалище та вивезли близько 35 тонн сміття.

Виконком міської ради попереджає тих жителів вулиці Садова, які в порушення затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради № 105 від 18 травня 2011 року Правил благоустрою та утримання територій м. Долинська утворюють стихійне сміттєзвалище, та за відсутність договорів на вивезення ТПВ вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафу у розмірі до 1360,0 грн.

В подальшому стихійне сміттєзвалище будуть прибирати за кошти мешканців.

smit2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама