Суспільство

У селі на Кіровоградщині вже четвертий місяць люди сидять майже без води

. 1867

 

У селі Зоря з кранів вода вже місяцями тече цівкою товщиною у сірник.

voda11

Про це “Гречці” розповів житель села Олександр Короткий.

- Напір води, як сірник, уже четвертий місяць, - каже чоловік. - Люди ні покупатися не можуть, ні прати машинками. Я систему водою не можу наповнити.

За його словами, водопостачанням у селі займається Інгульська шахта, однак на прохання допомогти на шахті відхрещуються, що нібито немає коштів та ресурсів на ремонт водомережі.

- Ми зверталися до них: телефонували, письмово, але вони відіслали лист на сільраду, що в них немає техніки і людей, - каже Олександр Борисович.

Натомість у Первозванівській сільраді, у підпорядкуванні якої Зоря з населенням у 210 осіб, готові допомогти селянам лише після того, як візьмуть водомережу в обслуговування комунальним підприємством “Добробут”. У цьому напрямку вже йдуть напрацювання. Зокрема, за словами пана Олександра, цього тижня мала б відбутися зустріч між керівництвом шахти і представниками від сільради.

246

У КП пояснили, чому наразі не можуть ремонтувати водомережу села

- Потім, коли вже буде якийсь порив, то ми будемо вже звертатися не до Інгульської шахти, а в сільраду, - відзначає Олександр Короткий.

Натомість директор КП “Добробут” Андрій Караван розповів “Гречці”, що перемовини переносять на тиждень у зв’язку з відпусткою директора шахти.

- Директор до наступного четверга у відпустці. Як тільки вийде з відпустки - зустрінемося з ним і з’ясовуватимемо ситуацію, - каже Андрій Караван. - Якщо шахта погодиться на наші умови, то шахта поставлятиме воду, а вони (селяни, - ред.) платитимуть таку саму суму, тільки ми вже зможемо ремонтувати труби.

Наразі, приміром, селяни сплачують Інгульській шахті за водопостачання 10,67 грн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама