Суспільство

Де у Кропивницькому можна розмістити готель Hilton: ідеї (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 10892

 

Сьогодні, 28 лютого, Кропивницький відвідав Президент України Петро Порошенко. Він виступив на Раді регіонального розвитку і заявив, що в майбутньому бачить у Кропивницькому готелі таких всесвітньовідомих мереж як Hilton та Four Seasons.

 

hilton 4

Президент говорив про потреби в розвитку туризму і ІТ-сектора, а також сказав:

"Обласний центр отримає міжнародні брендові готелі, науково-індустріальні парки. Це є план Порошенко. Це є план розвитку, якого можемо досягти, коли ми разом.Місто отримає для розвитку туризму готелі мереж міжнародних брендів. Щоб, коли ти заходиш на Hilton, Four Seasons, Sheraton, одразу з’являвся Кропивницький. Це дуже важливо, щоб ми розвивали туризм", – сказав Порошенко.

Hilton Hotels & Resorts (Готелі і курорти «Хілтон») — міжнародна мережа готелів і курортів, що належить корпорації Hilton Worldwide. Компанія орієнтується на ділових та рекреаційних туристів, тому має готелі в центрах великих міст, поряд з аеропортами, конференц-центрами, а також у популярних місцях для відпустки по всьому світу.

Доба в готелі Hilton в Києві коштує від 9 тисяч гривень до 16 тисяч гривень залежно від номеру.

Оскільки мережа орієнтується на центральну частину "Гречка" вирішила пофантазувати і запропонувати кілька місць, куди точно впишеться готель.

Наприклад, він може замінити вже існуючий готель "Турист" і нарешті запропонувати достойні умови проживання. Із готелю для відвідувачів відкриється чудовий вид на місто і набережну Інгулу.

hilton 5

Також, розташувати готель можна у діловому центрі Кропивницького, куди стікаються всі транспортні артерії - готелі "Київ", який нині знаходиться в оренді. Просто від готелю турист з легкістю зможе дістатись маршруткою у будь-який куточок міста.

hilton 1

Розташувати готель можна і ближче до історичного центру і майбутнього ЦНАПУ - у приміщенні колишнього кінотеатру "Зоряний".

hilton 2

Окрім того, місце для новобуду є і на розі вулиці Гоголя і Чорновола, поблизу міського ДРАЦСу. Готель в цьому місці міг би стати ідеальним місцем для проведення вечірки на честь весілля і стати прекрасним місцем для молодят і гостей. Право оренди на це місце вже викуплене і підприємець так і не зізнався, що планує там будувати. Можливо він просто оберігає комерційну таємницю готельної мережі, аби кропивничани не почали радіти раніше, ніж збудують готель.

hilton 3

Можливо, разом із "Хілтоном" у Кропивницькому з'явиться і "МакДональдз", про який регулярно просять містяни.

 

Поширюйте

Коментуйте