Суспільство

У Кропивницькому масово скаржаться на невчасний вивіз сміття: "Екостайл" вважає проблему штучно роздутою (ВІДЕО)

. 2751

У Кропивницькому мешканці регулярно скаржаться на невчасний вивіз сміття. Взимку проблеми пояснювали аномальними снігопадами, але з настанням весни невдоволені споживачі всеодно залишились.

 

ekostyle

Іван Штаненко, завідуючий гуртожитку лікарів-інтернів, який знаходиться на балансі обласного протитуберкульозного диспансеру розповідає, що починаючи із жовтня минулого року по 2-3 рази на місяць сміття не вивозять з їхнього закладу, повідомляє прес-служба міськради у Фейсбуці.

 

У цей час сміття розтягують ворони і роздуває вітер.

Щораз завідуючому пояснюють, що то авто зламалось, то ще є причини чому у вівторок і четвер, як це обумовлено, сміття не забрали вчасно.

Також, каже, немає роздільних баків для відходів, тому вони самостійно встановили окремі контейнери для скла.

Вивозом сміття у місті займається ТОВ "Екостайл". Як стверджує керівник спецінспекції Андрій Максюта, скарги на їх роботу регулярні.

"У мене червоний телефон із 7 ранку і до пізнього вечора. В середньому 20 звернень щодня від мешканців приватного сектору, установ і організацій, що невчасно вивозять сміття. У нас був факт що з обласної дитячої  бібліотеки сміття не вивозили місяць. Були факти, що по півтора-два місяці по приватному сектору не вивозилось сміття взимку. Щоправда тоді були снігопади і деякі нюанси", - каже він.

Аналогічні претензії і в інших установ. Наприклад, соціального гуртожитку для дітей-сиріт, де зараз проживає 40 осіб.

 

Каже, що попри порушення умов договору і складені адмінпротоколи, підприємство уникає штрафів, адже за 2,5 роки інспектори не бачили директора підприємства. Адмінпротоколи ж складені на працівників підприємства "Екостайл" успішно оскаржує в судах, оскільки за посадовою інструкцією вони не відповідальні за дані порушення.


Підприємство ж вкотре прокоментувало скарги на їх роботу на своїй сторінці у Фейсбуці вчора, 4 березня.

"ТОВ «Екостайл» працює у м.Кропивницький у комунальній сфері - поводження з відходами. Як і будь-яка інша комунальна послуга, діяльність з вивезення ТПВ має свою специфіку, що унеможливлює мати стійкий ідеальний результат. Його можна добитися лише спільною з населенням і контролюючими органами відповідальністю.

Вивезення відходів у Кропивницькому відбувається за чіткими графіками і логістичними маршрутами. Проте не виключає випадків затримок через технічні чи погодні умови.

«Екостайл» надає комунальну послугу, як і водоканал чи обленерго. Як у них може статися порив водопроводу чи аварійне відключення електроенергії, так і у нас може випасти рекордна кількість опадів чи зламатися автомобіль. Різниця лише в тому, що свої послуги ці структури в момент аварійного відключення зовсім не надають, а «Екостайл» відходи все одно забирає, хоч і з затримкою. Ми виконуємо свої обов`язки за будь-яких обставин.

Розмови про сміттєвий колапс у місті вважаємо штучно роздутими і навмисне поширюваними. Уявіть тільки масштаби нашої роботи... Щотижня ми вивозимо відходи з шести з половиною тисяч точок. І якщо з них кілька десятків з якихось причин залишились не вивезеними - це не колапс, а звичайна штатна ситуація, яка має поважні причини виникнення», - пояснює комерційний директор ТОВ «Екостайл» Анна Скічко.

"А з приводу кількох точок з не вивезеними відходами 27 і 28 лютого вулиці Полтавська та Кременчуцька повідомляємо, що через технічну несправність автомобіля, на цих вулицях міста відбулася дводенна затримка у графіку. Ситуацію виправлено станом на ранок 3 березня. На сьогодні всі машини працюють згідно графіків", - йдеться у повідомленні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама