Суспільство

Громадська рада при ОДА оновить склад

. 2636

20 квітня відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації.

Як повідомляють у Громадській раді, збори відбудуться в приміщені актового залу Федерації профспілок Кіровоградської області. Початок зборів - 11.00 (реєстрація учасників зборів з 10.00).

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Строк повноважень складу Громадської ради — два роки.

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
1) рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
2) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
3) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
4) інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
5) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
6) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
7) електронна версія документів, зазначених у п.2,5.

Зразки документів для участі в установчих зборах оприлюднено на офіційному сайті Кіровоградської облдержадміністрації на банері "Громадська рада" та управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у розділі "Анонси".

Документи приймаються ініціативною групою до 16.00 22 березня включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова 32/29, ІІІ поверх, каб. №315 з 09.00 до 17.00.

Телефон для довідок: (0522) 24-16-54, 050-52-461-52, а також gr2010@ukr.net.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама