Суспільство

ОТГ на Кіровоградщині отримає фінансову підтримку на розвиток дітей та молоді в громаді

. 2044

Новоукраїнська ОТГ, як кандидат на отримання статусу «Громада, дружня до дітей та молоді» зможе отримати фінансовий стимул.

Сьогодні, 20 березня, на урядовому засіданні було схвалено проект змін до Законів України, спрямований на впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» та надання фінансової підтримки таким громадам.

Так пропонується стимулювати громади, що мають статус «Громада, дружня до дітей та молоді», або є кандидатами на отримання цього статусу, зокрема, збільшити для таких громад частки зарахування ПДФО до бюджетів громад:
1% - для громад, визнаних кандидатом на отримання статусу;
3% - для громад, які отримали статус.

Згідно з розрахунків, 1% ПДФО складатиме від 150 000 до 700 000 на рік в розрахунку на 10 000 населення. Це кошти, які додатково отримає громада на розвиток дітей та молоді.

Статус «Громада дружня до дітей та молоді» встановлюється після виконання громадою трирічного плану заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини та розвитку відповідних послуг за рахунок власного бюджету.

Наразі понад 160 міст та громад в країні висловили бажання приєднатись до ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», 22 громади було обрано як пілотні для реалізації ініціативи, а 15 з них вже стали кандидатами на отримання статусу, серед яких Новоукраїнська ОТГ.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама