Суспільство

На Кіровоградщині вперше закупили послуги соцпрофілактики для клієнтів пробації (ФОТО)

. 1424

Вперше на Кіровоградщині закупили послуги соціальної профілактики для 240 клієнтів міського відділу пробації протягом наступних дев'яти місяців.

gg

Про це повідомили сьогодні, 26 березня, під час прес-конференції.

Інноваційну закупівлю на суму 130 тисяч гривень провів Кропивницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

-Нас зацікавило те, що вони працюватимуть на базі пробації. Раніше ми з цією категорією працювали так: отримували повідомлення про звільнення з колонії і починали його шукати, приходять працівники на адресу, а там один фундамент. Буде таким чином налагоджена робота, що не тільки представники громадської організації працюватимуть з цією категорією, але і наші штатні працівники у випадку необхідності буде здійснюватися переадресація клієнтів,- каже директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.

Клієнти міського відділу пробації зможуть отримати консультаційні послуги соціального працівника, психолога та юриста.

-Екс- ув'язнені отримуватимуть соціальний супровід від наших двох працівників. Це буде консультування з приводу профілактики соціально небезпечних хвороб: туберкульоз, гепатит, ВІЛ. Так само психологічна і юридична підтримка цих осіб з приводу їх ситуацій з законом, особистих проблем, сприяння в працевлаштуванні цих осіб, вирішення побутових проблем. Ми виходимо швидше від потреб клієнта, аналізуємо з якими проблемами людина зіткнулася і максимально під неї підлаштовуємо послуги,- каже розповів Костянтин Данильченко, виконавчий директор Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Експертка БО "Світло надії" Надія Тимошенко відзначила, що подібні ініціативи активно працюють в кількох регіонах України і вигідні для міста:

-Така практика - це в першу чергу економія бюджетних коштів і вигода для громади. Громадські організації мають доступ до цих клієнтів. Колишній засуджений навряд зайде на територію міськради і буде шукати установу соціального захисту і просити підтримки, зазвичай це зворотній процес.

Послуги закуплені через систему публічних закупівель «Prozorro» у Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама