Суспільство

У Кропивницькому презентують виставку скульптурних мініатюр

. 1684

28 березня о 12-00 в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття персональної виставки скульптурних мініатюр Володимира Крутоуса «Мені!».

 

afi

Експозицію виставки складають понад сто мініатюр із серій: «Янголи-охоронці», «Козаки» та «Історична портретна галерея», створених у 2013-2019 роках.

Доповнюють виставку кольорові фото Володимира Крутоуса різних років, що презентують його на виставках декоративного мистецтва та під час роботи на телебаченні, а також інсталяція «Майстерня митця» з предметів творчої праці та інших матеріалів, що використовуються митцем під час створення мініатюр.

Довідково: Крутоус Володимир Васильович народився 1969 року в м. Кіровограді (нині Кропивницькому). Закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування (Центральноукраїнський національний технічний університет), 1991р., де після закінчення працював викладачем.
За фахом інженер-електромеханік, а за покликанням – журналіст, багато років працював ведучим дитячих програм на обласному телебаченні, нині керівник дитячої кіно-теле-студії «Ку-раж». . Авторський блог: http://krutous.blogspot.com/
З 2010 року – член Українського Геральдичного Товариства.
Скульптурною мініатюрою, зокрема військово-історичної тематики, займається понад двадцять років. За цей час створив понад тисячу робіт, значна частина з яких знаходиться у приватних колекціях в Україні, Данії, Канаді, Німеччині, Норвегії, Польщі, Росії, США.

Мініатюра Володимира Крутоуса має напрямки: українська (починаючи з давніх слов’ян та закінчуючи вояками УНР), іноземна (Польща, Туреччина, Франція), релігійні однострої та краєзнавча. Усі мініатюри створені на основі історичних матеріалів та досліджень майстра. Військові відтворюють одяг, амуніцію та озброєння, характерні для певної епохи, а релігійні – одяг православного, католицького та протестантського духовенства. Твори виготовлені в єдиному екземплярі в масштабі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама