Суспільство

Платники податків Кіровоградщини сплатили 637 мільйонів гривень ЄСВ

. 926

 

У січні-лютому платники податків Кіровоградської області перерахували 637,2 мільйони гривень єдиного соціального внеску.

 

Як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, порівняно з відповідним періодом минулого року рівень сплати ЄСВ зріс на 108,5 мільйонів гривень.

При цьому, лише цьогоріч у лютому платники єдиного внеску регіону перерахували на рахунки Держказначейства 330,1 млн грн, що на 52,1 млн грн більше, ніж у лютому 2018 року.

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов'язаннями зі сплати єдиного внеску зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами, зобов'язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний  страховий внесок.

За матеріалами ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама