Суспільство

До суб’єктів господарювання Кіровоградщини застосували майже півмільйона гривень фінансових санкцій

. 1260

 

Цьогоріч за січень-лютий до суб’єктів господарювання області, що здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів застосовано 483,2 тисяч гривень фінансових санкцій.

 

hroshi

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 43 перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 435,6 тис гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 204 тис. грн, тютюновими виробами – 17 тис. грн; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 120 тис. грн; за реалізацію тютюнових виробів за цінами, вищими за встановлені законодавством максимальних – 30 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 34 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного реєстру – 17 тис. грн; реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР – 13,6 тис. грн.

На підставі матеріалів отриманих від Головного управління національної поліції в Кіровоградській області до суб’єктів господарювання застосовано 47,6 тис. грн фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.


За матеріалами ГУ ДФС у Кіровоградській області

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама