Суспільство

У середмісті Малої Виски перехожим показували на великому екрані депутатські засідання (ФОТО)

. 1911

 

27 березня у Маловисківській об’єднаній громаді відбулася презентація інформаційного LED-екрану, який встановили на центральній площі громади.

 

IMG 1191

Як повідомляє «Український кризовий медіа-центр», встановили LED-екран за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

IMG 1188

Екран встановили з метою оперативного та якісного інформування мешканців про діяльність місцевої влади.

- Мешканці міста зможуть переглянути прямі трансляції засідань міської ради та виконкомів, публічні звіти голови громади. Також ми будемо показувати відеороботи, зняті нашими громадськими активістами, та соціальні ролики. І це все сприятиме відкритості влади, – зазначила секретар міської ради Лесі Постолюк.

IMG 1172

Керівник проектів з місцевого самоврядування, децентралізації та розвитку парламенту USAID, Марат Кюрчевський, який взяв участь у церемонії відкриття, зазначив, що подібне обладнання сприятиме ще більшій прозорості відносин між громадою і владою, дозволить більшій кількості громадян ознайомитися з медійними проектами громади, стане в нагоді під час культурних заходів.

Нагадаємо, у тестовому режимі LED-екран почав працювати ще в січні. Усі охочі могли долучитися до популяризації міста й надати відзняті та змонтовані відеоролики про Малу Виску, навчальні заклади та інші установи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама