Суспільство

У Кропивницькому проінспектують будинки, пошкоджені від вибухів

. 1483

 

Для будинків, що могли бути пошкоджені в результаті вибуху скрапленого газу 27 березня по вулиці Київській виділять грошову допомогу з міського бюджету для проведення необхідних ремонтних робіт.

18530 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

Сьогодні, 29 березня, відбулася робоча нарада, присвячена питанням обстеження території, прилеглої до місця пожежі, визначення збитків, завданих вогнем і вибуховою хвилею та надання людям необхідної допомоги: правової, матеріальної, соціальної та психологічної.

До складу робочої групи, що здійснюватиме обстеження, увійшли голови квартальних комітетів, депутати міської ради, фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління капітального будівництва та служби архітектурно – будівельного контролю. Вони проінспектують кожен житловий будинок у приватному секторі, визначать, у разі необхідності, ступінь його пошкоджень і вартість відновлювальних робіт.

Після складання списку пошкоджених будинків, коштом міського бюджету мешканцям нададуть грошову допомогу для проведення необхідних ремонтних робіт. У разі потреби буде скликана позачергова сесія міської ради.

- Працюйте надзвичайно ретельно, зайдіть в кожен двір, поспілкуйтеся з людьми, – поставив завдання міський голова Андрій Райкович. – Ми не повинні залишити людей з бідою сам на сам. І маємо допомогти не лише фінансово: мешканці потребують юридичної, соціальної і психологічної допомоги і вони повинні її отримати у повному обсязі, звернувшись до робочої групи.

Нагадаємо, 27 березня близько 20.00 в місті стались 7 потужних вибухів. Розпочалась пожежа, яку вдалося ліквідувати за кілька годин.

За інформацією У ДСНС в області, внаслідок пожежі травмовано чотирьох осіб, знищено 8 легкових автомобілів, 10 вантажних автомобілів, три металевих вагончики.

За фактом масштабних вибухів інженеру та керівнику підприємства оголосили підозру.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама