Суспільство

Молодь з Кіровоградщини запрошують до Координаційної ради з питань політики

. 1629

 

При Кіровоградській обласній державній адміністрації створять Координаційну раду з питань молодіжної політики.

 

sb

Про це повідомили сьогодні, 29 березня, під час прес-конференції.

-У молоді всієї області сьогодні з`явилась унікальна можливість впливати на вирішення соціальних проблем. Кожен, кому не виповнилось 35 років, хто є громадянином України має можливість стати членом дорадчого органу при кіровоградській ОДА,- каже начальник відділу молодіжної політики та виховної роботи управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Ірина Глобенко.

Пані Глобенко відзначила, що ініціатива створення Координаційної ради була від молоді.

- Молодь зробила такий запит і Міністерство молоді та спорту лобіювало це питання на найвищому рівні. Сьогодні як результат постанова Кабміну,- каже Ірина.

-Самі громадські активісти забажали приєднатися до того, аби створити консультативно-дорадчий орган,- каже керівниця відокремленого підрозділу ГО «Українська асоціація студентів» у Кіровоградській області Катерина Каширна і додає.-Суть діяльності консультативно-дорадчих органів така, молоді люди від 14 до 35 років, які є представниками громадських організацій, спілок, об`єднань, які безпосередньо або напряму діють з молоддю області, залучені до молодіжної політики області будуть координувати та радити, коригувати або створювати ініціативи, які можуть потенційно стати проектами розвитку обласної молодіжної політики.

На сьогодні подали заявки 10 представників.

Подати заявку можна до 3 квітня. Весь пакет документів перелічений на сайті управління освіти, науки, молоді та спор та на фейсбук сторінці Координаційної ради.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама