Суспільство

Двоє в одну кабінку і невеликі затримки: спостерігачі помітили незначні порушення у Кропивницькому

. 1262

У Кропивницькому голосування на дільниці №350869, що розташована в фоє Донецького національного медичного університету, розпочались із затримкою. Про це "Гречці" повідомили спостерігачі за виборами.

 

donetsk

Виборча дільниця розпочала працювати для виборців о 8.07 замість 8.00, також сталась низка інших, проте незначних, на думку Анни Боцули, спостерігачки від кандидата в Президенти Юрія Бойка.

Про аналогічні незначні затримки повідомляли і представники "Опори".

"Люди не знають куди йти, не всім довели, що не можна по двоє в одну кабінку заходити. Були випадки, що хотіли зайти, але їх вчасно зупиняли. Також деякі члени комісії невчасно спрацювали, бюлетені роздавали і трохи не встигли, тому розпочали голосувати о 8.07. Також на початку голосування першим, хто голосував на цій виборчій дільниці, не давали розписуватись у відомості зі списками виборців, а лише на корінцях. Проте відразу підійшла голова комісії та ще раз пояснила членам комісії, що і як слід робити", - говорить спостерігачка.

У зв'язку з тим, що майже всі наведені порушення були відразу усунені, спостерігачі їх не фіксували.

Нагадаємо, представники громадської мережі "Опора" під час прес-конференції наголошували на тому, що в передвиборчий період склади деяких ДВК зазнали кількох змін, тож можливі певні порушення в зв'язку з незнанням деяких членів комісій своїх обов'язків на належному рівні.

55963088 437470433670338 663842012264398848 n

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама