Суспільство

Почався прийом кандидатів на конкурс «Олександрієць року»

. 1294

 В останню неділю травня Олександрія відзначає свій 273-й День народження. До цього дня присвячений конкурс «Олександрієць року».

 

ole

Як повідомляють на сайті міської ради, метою конкурсу є відзначення результативної, суспільно-корисної праці фахівців різних сфер діяльності, які забезпечують добробут у місті, стимулювання розвитку підприємництва, меценатства, творчості.

У 2019 році конкурс буде проводитись у 8 номінаціях:

1. Підприємець року;

2. Меценат року;

3. Талант року;

4. Керівник року;

5. Громадський лідер року;

6. Молодіжний лідер року;

7. Професіонал року;

8. Установа, підприємство, заклад, організація року.

Переможців щорічного конкурсу визначає компетентна рада – журі, яка складається з депутатів міської ради, представників громадськості, посадових осіб місцевого самоврядування, переможців минулих років,

Почесних громадян та мешканців міста.

Право надавати пропозиції щодо номінантів конкурсу надається: міській раді та її виконавчим органам; трудовим та творчим колективам; мешканцям міста; органам самоорганізації населення; міським осередкам політичних партій та громадських організацій; релігійним громадам міста.

Пропозиції щодо участі в конкурсі подаються в кабінет №412 із 1 квітня до 10 травня поточного року за досягнення у 2018 році, в одному примірнику з заповненою карткою учасника конкурсу. В цьому кабінеті можна отримати бланки заявок на участь у конкурсі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама