Суспільство

У Бобринці встановлять пам`ятник героям та патріотам України (ФОТО)

. 2197

 

У Бобринці зведуть пам’ятник героям та патріотам України.

 

IMG 78009 1 1

Як повідомляє прес-служба Бобринецької РДА, 4 квітня у на площі Незалежності відбулася церемонія освячення місця під зведення майбутнього пам’ятника .

Спорудження пам’ятника патріотам, які поклали життя, відстоюючи мир і територіальну цілісність на сході України, було ініційовано волонтерами Бобринецького та Компаніївського районів.

Як відомо, подібний монумент вже відкрили у Компаніївці в 2016 році.
Минулого тижня за ініціативи благодійної організації “Бобринецький Благодійний фонд “Перемога”, зокрема волонтерів Антоніни Горбанець, Олександра Вороного та Сергія Нікітюка розпочалося спорудження відповідного пам’ятника і у Бобринці.

Монумент спроектували львівські архітектори, які до цього працювали над пам’ятником у Компаніївці. Він представляти восьмиметрову мармурову арку, обрамлену калиною, де планують зобразити дівчину, яка проводжає хлопця на війну. Ще одна композиція маленької дівчинки буде тримати в руках голуба і буде розміщена на верхівці арки. Всі образи символізують воїна, Україну, мир та майбутнє.

Освятив місце під зведення пам’ятника єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. Участь в церемонії освячення взяли представники від органів влади та місцевого самоврядування, військовослужбовці, волонтери та жителі Бобринеччини.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама