Суспільство

У Кропивницькому знайшли дівчину, яка втекла з центру реабілітації

. 3258

Поліцейські встановили місцезнаходження неповнолітньої Аміни Безкровної, яка пішла з КЗ «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей».

 

amina

Нагадаємо, вчора відділ ювенальної превенції УПД ГУНП в Кіровоградській області повідомив про це. У свою чергу Аміна на своїй сторінці у Фейсбуці розмістила відео пpо те, що інфоpмація пpо її зникнення непpавдива, вона нікуди не зникала і в поліції та адміністрації соціального центру знають пpо її місцезнаходження.

Натомість речниця ГУ Нацполіції у Кіровоградській області Віталіна Бевзенко повідомила, що раніше дівчина вже залишала своє місце проживання. Про це батьки повідомили у поліцію. Після встановлення місцезнаходження дівчини, вона відмовилася повертатися додому, через що її помістили в Центр cоціально-пcихологічної реабілітації дітей. Цей заклад вона також залишила без дозволу адміністрації. Адміністрація звернулася з цього приводу до поліції.

Сергій Бочарніков, начальник відділу ювенальної превенції ГУ Нацполіції в Кіровоградській області повідомив, що вчора дівчину передали в Центр cоціально-пcихологічної реабілітації дітей.

- Дійсно, дівчині 16 років і згідно 29 ст. КкУ вона може обирати місце проживання, якщо вона десь влаштована. Вона від самого початку була туди поміщена як безпритульна. Як виявилось, що вона має місце роботи, заробіток, місце проживання, що виключає її безпритульність. Єдиний момент, який нас тривожив це встановити її місцезнаходження і щоб з нею все було нормально. Місце знаходження встановлено дівчину передали в центр,- повідомив Бочарніков.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама