Суспільство

У Кропивницькому відбулася загальноміська руханка «Дихай вільно» (ФОТО)

. 3130

5 квітня о 8:00 на площі перед міською радою Кропивницького четвертий рік поспіль пройшла загальноміська ранкова руханка «Дихай вільно», присвячена темі профілактики туберкульозу.

 

IMG 1055

Організатори акції Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» у партнерстві з управлінням охорони здоров’я міської ради Кропивницького.

- Цього року під час руханки ми привертаємо увагу до профілактики туберкульозу, вчасному обстеженні. Ми реалізуємо проект «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» в рамках якого здійснюємо ДОТ-супровід хворих на туберкульоз тобто надаємо хворим соціальну та психологічну допомогу, приносимо протитуберкульозні препарати додому,- каже виконавчий директор Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Костянтин Данильченко.

IMG 0981

Загальноміську ранкову руханку провів спортивний журналіст Євген Савранський. Він показав вправи, які варто робити щодня, щоб бути здоровими.

-Руханка проходить четвертий рік поспіль. Попередні роки руханка проходила на площі Героїв Майдану, стадіоні «Зірка», на Козачому острові,- каже Євген і додає.- В першу чергу мета акції – це популяризація здорового способу життя, приклад для того, як треба починати ранок.

IMG 1051

Активно підтримав ініціативу і секретар міської ради Андрій Табалов.

-Організація ЛЖВ робить дуже правильну та корисну справу, ми допомагаємо разом з депутатським корпусом, як фінансово долучаємося до вирішення цих проблем так і медійно,- каже Андрій Табалов.

Участь в руханці взяли близько сотні кропивничан, серед яких, студенти, журналісти, патрульні, чиновники, представники громадських та благодійних організацій.

-Акція класна, вважаю, що треба частіше таке робити, пропагувати здоровий спосіб життя, показувати альтернативу дітям та молоді - це дуже важливо, особливо, коли це проводять дорослі. Сьогодні ми бачили було багато батьків з дітками,- каже начальник відділу зв’язків із громадськістю патрульної поліції, старший лейтенант патрульної поліції Оксана Білоброва.

-Позитивна акція, єдине побажання проводити її частіше. Я вважаю, щоб стимулювати населення кожного ранку займатись спортом треба як мінімум раз на тиждень організовувати такі заходи,- відзначив кропивничан Роман Бойко.

Крім того, під час заходу розгорнули медичний майданчик, де кожен бажаючий міг безкоштовно перевірити тиск, рівень цукру в крові, зробити експрес-тест на ВІЛ, отримати консультації у педіатра.

IMG 0966

IMG 0972

IMG 0991

IMG 1002

IMG 1007

IMG 1009

IMG 1017

IMG 1021

IMG 1037

IMG 1044

IMG 1048

IMG 1052

IMG 1060

IMG 1062

IMG 1063

IMG 1069

IMG 1070

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама