Суспільство

Субсидіанти Кіровоградщини розрахувалися за водопостачання та водовідведення на 68%

 Автор: Валерія Жовтун. 1435

 

Станом на 1 квітня за спожиті в лютому послуги водопостачання та водовідведення розрахувалося лише 68% споживачів ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, які мають державну субсидію по оплаті житлово-комунальних послуг.

Про це повідомляє ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

За інформацією підприємства, це може призвести до зупинення виплати субсидії боржникам вже з 1 травня.

- Просимо споживачів – одержувачів субсидії терміново розрахуватись за спожиті у лютому 2019 року послуги та не накопичувати заборгованість в подальшому, адже згідно з постановою КМУ від 6 лютого 2019 року № 62, житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний період), якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості. Відмова в наданні субсидії застосовується в разі, якщо загальна сума заборгованості перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів громадян (340 гривень) на день звернення за призначенням житлової субсидії, - зазначають в ОКВП “Дніпро-Кіровоград”.

Нагадаємо, що з 1 травня призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію отримували протягом опалювального сезону 2018/2019 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 року, здійснюється тільки після подання нової заяви (в якій обов’язково вказується номер мобільного телефону заявника) та декларації.

 

 

Поширюйте

Коментуйте