Суспільство

До Компаніївської ОТГ приєднається ще одна сільська рада

. 1243

До Компаніївської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області приєднається Софіївська сільрада.

Як повідомляє Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України, депутатський корпус Компаніївської селищної ради ухвалив рішення про приєднання до об’єднаної територіальної громади Софіївської сільської ради.

Про ініціативу мешканців Софіївської сільради стати частиною об’єднаної територіальної громади заговорили ще минулого року. Вже цьогоріч 3 січня  було підписано розпорядження сільського голови «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання до ОТГ та її громадське обговорення». В лютому сільська рада (це два населені пункти Софіївка та Покровка)  ухвалила остаточне рішення про приєднання.

- Якщо повернутись на три роки назад, саме слово «децентралізація» лякало і викликало супротив, нині ж ми бачимо зворотню реакцію. Це не означає, що на території громади все добре, у нас ще багато роботи і, головне, над чим ми працюємо - залучення додаткових коштів та інвесторів аби мати ресурси для подальшого розвитку, - каже  голова Компаніївської ОТГ Олександр Маслюков.

Нагадаємо, торік до Компаніївської ОТГ приєдналася Першотравенська сільська громада. Це було перше приєднання громади до вже створеної ОТГ в області

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама