Суспільство

Суд зняв арешт з частини майна браконьєрів, які рубали ліс на Кіровоградщині

. 1863

 

Кропивницький апеляційний суд зняв арешт з вилученої техніки чорних лісорубів, які незаконно рубали дерева в Онуфріївському районі.

 

6 2

Про це "Гречці" повідомили у прес-службі апеляційного суду.

- До нас надійшли апеляційні скарги за двома провадженнями. За одним із них вчора (8 квітня, - ред.) винесена ухвала про скасування арешту майна. Повний текст якої оприлюднять завтра, - розповіла прес-секретар Кропивницького апеляційного суду Наталія Гладуняк. - Зняли арешт з семи мобільних телефонів, трьох бензопил, дев’яти цепків, п’яти рашпилів і автомобіля “Газель”. А по другому провадженні вже двічі викликалися слідчі, однак не з’являлися до суду. Судове засідання відкладене на 12:00 16 квітня.

Саме 16 квітня будуть розглядати питання про накладений арешт на вилучену деревину. Мовиться про близько сто одиниць кругляка дуба та понад 300 складометрів іншої деревини.

Нагадаємо, у березні в Онуфріївському районі викрили дві злочинні групи, куди входило 14 осіб, віком від 23 до 48 років – жителі Кіровоградської та Полтавської областей. За скоєне особам загрожує покарання – до п'яти років позбавлення волі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама