Суспільство

У Кропивницькому заклали наріжний камінь майбутнього храму (ФОТО)

. 5936

У Кропивницькому відбулась спільна молитва та закладання капсули до фундаменту майбутнього храму з нагоди початку будівництва храму святих апостолів Петра і Павла по вулиці Євгена Маланюка.

xram1

Очолив відправу Керуючий Кропивницькою єпархією Православної Церкви України єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, у спільній молитві брали участь отець Ігор Стецюк з Компаніївки, отець Володимир Ткаченко з Бобринця та отець Рафаїл Сьорак (Гірниче), настоятель храму святих апостолів Петра і Павла священик Іван Шубин.

xram2

У заході взяли участь близько сотні парафіян. Окрім закладання наріжного каменю та капсули з інформацією про майбутній храм, відбулось освячення фундаменту майбутньої церкви.

"Ми живемо в непростий час - час викликів. І маємо радіти з буд-якої дії, коли люди не опускають руки, а об'єднуються і досягають поставлених цілей. Ми вітаємо завжди будівництво нових шкіл, дитячих садочків, лікарень, але як християни розуміємо, що маємо будувати храми, де маємо збиратись, спілкуватись, відчувати, що ми єдина родина, звертатись в молитві до свого небесного батька, просити в нього благословіння, причищатись святих таїнств. І виходячи з храму, продовжувати своє життя оновленими з чистими думками і чистими намірами", - сказав у зверненні до парафіян єпископ Кропивницький і Голованівський ПЦУ Марк.

xram3

Наприкінці дійства владика вручив відзнаки тим парафіянам, які на цьому етапі будівництва храму найактивніше долучились до робіт. Проте, як зазначив отець Іван Шубин, сьогодні відзначили лише декого з тих, хто допомагає зводити храм, інших обов`язково відзначать на наступних етапах будівництва, адже воно триває.

xram4

xram5

Нагадаємо, минулого року розпочато зведення фундаменту майбутнього храму, а вже з весни будівництво Петропавлівського храму буде продовжено. Як повідомив прот. Іван Шубин, наступним етапом буде зведення монолітних стін підвального приміщення та його перекриття залізобетонними плитами.

xram6

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама