Суспільство

Неймовірні села України: громади Кіровоградщини можуть взяти участь у конкурсі

. 2579

 

Оголосили старт IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2019».

cfa382a 2019 03 1

Про це повідомляють організатори - онлайн-ресурс AgroPortal.ua.

Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Формат конкурсу: відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій (громади сіл та селищ мають написати проект розвитку свого населеного пункту, який допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму).

Конкурс триватиме протягом квітня-вересня. 

Відбір проходитиме у три етапи.

І етап:
12 квітня-5 червня — прийом заявок;
6 червня-16 червня — відбір 20-ти найкращих заявок (редакція AgroPortal.ua обирає 20-ку кращих заявок за допомогою оцінювальної шкали).

ІІ етап:
17 червня-17 липня — на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування (з 20 сіл обирається 10-ка півфіналістів);
18 липня-31 липня — відбір членами Експертної ради фіналістів конкурсу (з 10 сіл-півфіналістів обирається 5, які проходять у III етап конкурсу — фінал);
1 серпня-30 серпня — «Неймовірний сільський автопробіг» по 5-ти селах-фіналістах (журналісти AgroPortal.ua відвідають кожну з п’яти громад, для того щоб переконатися в неймовірності села та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами Експертної ради).

ІІI етап:
вересень (дата буде узгоджуватися) — дискусійний батл (м. Київ): кожна з п’яти громад, яка пройшла у фінал, презентує бізнес-проект (формат: презентація/відео) членам Експертної ради. Нагородження переможця.

Село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту. Одне з 10 сіл-півфіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні зелену алею, що дозволить селу стати ще привабливішим. Компанія «Бейкер Тіллі Україна» надасть одному із 10 сіл-півфіналістів грошову премію на часткове покриття витрат при реалізації бізнес-проекту.

Вимоги до села-претендента на участь у конкурсі:
— заповнити анкету села-претендента ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2019» ТУТ.
— надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com мінімум одне фото села-претендента на конкурс у гарній якості, вказавши в темі листа назву села та область.

Контактні особи:
Панасюк Іванна, керівник проекту IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України-2019». Тел.: (063) 223-13-91; e-mail: agroportal.ua@gmail.com
Помянська Наталія, координатор проекту IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України-2019». Тел.: (098) 271-89-69; e-mail: agroportal.ua@gmail.com

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама