Суспільство

Кіровоградщина: брат екс-керівника юстиції сплатити на користь управління 160 тисяч гривень

. 1463

Екс-керівника юстиції Кіровоградщини Олександра Чудного можуть притягнути до кримінальної відповідальності за розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем.

hroshi

До правоохоронних органів було надіслано повідомлення про вчинення колишнім керівником обласного управління юстиції Олександром Чудним злочину, передбаченого частиною четвертою статті 191 Кримінального кодексу України. Йдеться про розтрату майна особою шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

За словами посадовця, ознаки злочину полягають у факті прийнятті робіт щодо ремонту покрівлі будівлі, де розташовується управління юстиції, які по факту взагалі не виконали.

«Гідропароізоляція, утеплення та улаштування містків перекриття були відсутні, що призвело до протікання покрівлі під час опадів. Вказую на ці недоліки неголослівно. Вони були виявлені під час інжерно-технічного обстеження приміщення, яке провели після численних скарг працівників. До речі, викрасти ці будівельні матеріали без розбирання покрівлі даху було технічно неможливо, а це означає, що їх там ніколи не було», – розповів Вадим Гуцул.

Капітальні ремонтні роботи виконувало ТОВ «Інкопмаркбудсервіс». Саме з цим підприємством були заключені договори генерального підряду в 2009-2013 роках.

«Цікавим збігом обставин є те, що саме в цей час обласне управління юстиції очолював Олександр Чудний, а в засновниках підприємства значився його брат. Усі недоліки ми виправили за кошти спеціального фонду управління і вже привели покрівлю в нормальний стан. А щоб відстояти справедливість, довелося звернутися з відповідним позовом до суду. У результаті всі наші вимоги були задоволені в повному обсязі. І тепер горе-підрядник має сплатити на користь управління майже 160 тисяч гривень. Виконавче провадження вже знаходиться на виконанні в одному з відділів державної виконавчої служби», – резюмував посадовець.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама