Суспільство

Лікаря та почесного громадянина Кропивницького привітали з ювілеєм (ФОТО)

. 5648

 

Сьогодні, 16 квітня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав з днем народження Почесного громадянина міста, заслуженого лікаря України, завідуючого відділенням урології лікарні швидкої медичної допомоги Віктора Мягкого.

 

Безымянный

Як повідомляють на сайті міської ради, лікарю, на рахунку якого тисячі врятованих пацієнтів виповнилося 70 років.

Сьогодні ювіляра вітали міський голова Кропивницького Андрій Райкович, начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук, та всі колеги Віктора Мягкого.

Очільник міста вручив Віктору Мягкому букет квітів та іменний годинник.

Довідково: народився Віктор Мягкий у місті Волчанську Харківської області. По закінченню лікувального факультету Дніпропетровського медичного інституту кілька років працював лікарем в урологічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні. А з травня 1988-го року очолив урологічне відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги. За час роботи Віктор Михайлович втілив у життя лікувальні та діагностичні методи, які використовуються у Київському науково-дослідному інституті, на кафедрах урології Київського, Дніпропетровського, Запорізького медичних інститутів, а також у закордонних урологічних клініках. За роки роботи Віктор Мягкий зробив десятки тисяч операцій, в тому числі й за кордоном – лікарю довелось кілька років пропрацювати в Алжирі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама