Суспільство

У Кропивницькому рекламоносії на законність перевіряють фахівці Держпродспоживслужби

. 1635

 

За перший квартал управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби в Кіровоградській області виписало 37 приписів про порушення законодавства з реклами.

 reklama

Про це стало відомо сьогодні під час проведення в Кропивницькому круглого столу з питань захисту прав споживачів в Україні в контексті євроінтеграції.

- Перевіряємо рекламоносії. Порушення, пов’язані з рекламоносіями по змісту розповсюдження реклами та її розміщення передбачають штрафні санкції, - каже начальниця управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Віра Сухопарова.

Торік було перевірено 1665 носіїв і виписано штрафів на 65,25 тис. грн. А за перший квартал 2019-го перевірено 1007 рекламоносіїв, штрафи - 28,49 тис. грн.

За словами фахівчині, міська рада Кропивницького звернулася до Держпродспоживслужби з питанням незаконного розміщення об’єктів реклами.

- У цьому випадку ми зобов’язані відповідно до законодавства, не зменшуючи права суб’єктів господарювання, притримуючись чинного закону видати приписи на усунення цього порушення з тим, щоб вони або отримали дозволи в робочому органі виконавчого комітету міської ради, або все-таки рекламу прибрали. Наразі ми працюємо з 37 приписами, - розповіла Віра Сухопарова.

Найбільше цікавить представників Держпродспоживслужби реклама, що може завдати безпосередню шкоду споживачу: ліків, діагностики, лікування, алкоголю, тютюну. А також реклама торговельної знижки, щоб вона була добросовісною по відношенню одного суб’єкта господарювання до іншого.

 Фото news.dtkt.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама