Суспільство

У Кропивницькому досі не вдалось знайти спонсорів для змагання "Сила нації"

. 1405

 

Всеукраїнське змагання з кросфіту “Сила нації” для бійців АТО, які отримали важкі поранення під час перебування на фронті досі не відбулось у Кропивницькому, через відсутність спонсорів.

 

picturepicture 151360876795493238207499 56826

Спецпризначенець із Кропивницького, який отримав тяжкі травми під час виходу з Дебальцевого, Вадим Довгорук з товаришем - Дмитром Медведем, який також отримав тяжкі поранення на війні, у 2016 заснували спортивні змагання для ветеранів, які отримали інвалідність.

Таким чином планували надихнути побратимів, показати, що головне - сила духу.

За підтримки волонтерки з Харкова Альони Соловйової провели перше змагання у Маріуполі. Згодом у Полтаві, Харкові, Одесі, Сумах. А от у Кропивницькому змагання поки що не відбулись.

«У нашому місті плануємо вже понад півтора роки провести, але поки нічого не виходить, не вдається знайти спонсорів. Поки знайшлась можливість забезпечити зал, але потрібен призовий фонд, готель, відшкодування дороги», - каже Вадим Довгорук.

За словами військового, на призовий фонд потрібно 100 тисяч гривень - по 5 тисяч грн на 20 учасників. Також потрібні кошти на поселення і оплату дороги учасникам.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама