Суспільство

Біля Колгоспного ринку ліквідували точки стихійної торгівлі (ФОТО)

. 2190

 

Під час проведення рейду біля Колгоспного ринку ліквідували несанкціоновану торгівлю.

 

57213812 313420966005927 3325603029947777024 n

Про це повідомляють на сторінці Департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій у Facebook.

17 квітня в рамках реалізації проекту «Муніципальний патруль» проведено рейд - відстеження у складі спеціалістів: управління торгівлі та побутового обслуговування населення, спеціалізованої інспекції, міської дружини та працівника поліції по вул. Соборній (біля входу до Колгоспного ринку), вул. Євгена Тельнова біля ринків «Черемушки» та «Привокзальний» з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Під час проведення рейдового відстеження несанкціоновану торгівлю двох місць по торгівлі плодоовочевою продукцією біля Колгоспного ринку ліквідовано, біля ринку «Черемушки» торгівлю плодоовочевою продукцією та грибами частково припинено. За порушення правил благоустрою міста спеціалістом спецінспекції складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення “стихійної“ торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама