Суспільство

У Кропивницькому визначили переможців студентського мистецького конкурсу (ФОТО)

. 3249

Вчора, 18 квітня, в стінах інженерного коледжу відбулось відразу два заходи. Від ранку розпочався всеукраїнський конкурс фахової майстерності, далі естафету підхопив обласний мистецький конкурс: «Її величність література».

koll1

Фестиваль проходить вчетверте, про цьогорічний конкурс «Гречці» розповіла співорганізаторка Валентина Гаврилова, голова методичного об`єднання викладачів зарубіжної літератури Кропивницького інженерного коледжу.
- Наша мета – залучити студентів до читання. Створювати моду на читання – це найголовніше.
Цього року учасники конкурсу виставляли свої роботи в таких номінаціях: конкурс творчих робіт і фотоконкурс.

koll2

Участь у фестивалі взяли студенти переважно перших – других курсів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Цього року – це 40 студентів з дев`яти коледжів. Зокрема з Компаніївського коледжу ветеринарної медицини, Олександрійського аграрного коледжу, Бобринецького сільськогосподарського і шести коледжів Кропивницького.

koll3

Серед тих, хто визначав переможців конкурсу творчих робіт: «Книга в моєму житті» відомий письменник, голова обласної спілки письменників України почесний гість фестивалю Василь Бондар. Він вважає, що досвіт коледжів варто поширювати в школах та вишах.
- Я вперше на такому заході і дуже дивуюсь, що він не мав розголосу в минулі роки. Це дуже важлива проблема – залучення молоді до паперової книжки, взагалі до читання. Це мало б проводитись не лише в коледжах, а й в школах. Читання творить людину, і я думаю, те що проводять технікуми, треба брати на озброєння всім навчальним закладам.

koll5

Серед учасниць фотоконкурсу три студентки 119-ї групи медколеджу, майбутні фельдшерки Софія, Аня та Аліна. Вони розповіли про свою мотивацію участі в конкурсі.
- Ми хотіли показати як наш коледж знайомить з книгою, популяризувати літературу серед студентів медичного коледжу і інших навчальних закладів. Ми хотіли показати, що медичний коледж може бути оригінальним.

Переможцями конкурсу стали: в номінації конкурсу творчих робіт перемогла Катерина Шабатура, студентка Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ, друге місце посів Артем Добровольський, студент Бобринецького сільськогосподарського коледжу, третім став Сергій Обушак, студент Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ.

В фотоконкурсі перемогу святкувала команда Кропивницького будівельного коледжу, друге – Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ, третє – Компаніївський коледж ветеринарної медицини БНАУ.

koll6

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама