Суспільство

Кропивницький апеляційний суд допитав охоронців нардепа Березкіна (ФОТО)

. 2964

У Кропивницькому продовжили розгляд апеляційної скарги захисту Станіслава Березкіна, якого визнали винним у керуванні автомобілем в стані алкогольного сп`яніння.

suud1

Раніше суд, за головування судді Кропивницького апеляційного суду Руслана Бондарчука заслухав свідчення поліцейських. За їх версією, за кермом німецького автомобіля був Станіслав Березкін, який згодом намагався зникнути з місця подій. Також в засіданнях переглядали відео з місця подій. Сьогодні ж слухали охоронців Станіслава Березкіна.

Як показав Олександр Продкун, в той день старший групи Березкіна, вони їхали двома автівками. Автомобіль в якому перебував Березкін і супровід.
«Ми їхали від ТЦ "Копілка" автомобілями "Мерседес", в якому перебував Березкін та водій – охоронець Олексій Височин і "Тойота", в якому був я з водієм. Біля "Сільпо" за нами поїхав автомобіль патрульних. Ми зупинились на світлофорі на перехресті Великої Перспективної та Шевченка і далі продовжили рух на зелене світло. В районі зупинки по вулиці Шевченко нас обігнали патрульні і «підрізали» «Мерседес».

Водій - охоронець розгубився, тому я підійшов, відкрив задні двері і сказав йому перелізти на заднє сидіння, а сам сів на водійське місце. Як старший, я хотів з'ясувати всі обставини і причину зупинки. Надавав працівникам поліції документи на автомобіль, але вони їх не брали і буквально за 5 хвилин відпустили обидва транспортних засоби.

Причиною зупинки назвали те, що на розі Шевченка і Великої Перспективної автомобіль перетнув розмітку пішохідного переходу. Ставили запитання Березкіну чи він був за кермом, але за кермом був зовсім інший чоловік», - розповів Олександр Продкун.

Далі, за словами свідка, Березкін пішов в автомобіль охорони "Тойота". Патрульні ніби то не мали претензій до цього авто, оскільки він не порушував правил. Його теж заблокували. Нардеп попрямував пішки в бік своєї приймальні, і охорона завела його в ресторан Пріма Віаліно, оскільки поліцейські, ніби то, перешкоджали його пересуванню.

Нагадаємо, раніше капрал батальйону Управління патрульної поліції Кропивницького Кравченко розповів суду, що 23 червня 2018 року екіпаж № 1004 у складі трьох полісменів їхав на службовому автомобілі, патрулюючи центр міста. Правоохоронці побачили автомобіль марки «Мерседес», який рухаючись вулицею Великою Перспективною від площі Героїв Майдану, проїхав світлофор та зупинився на червоне на перетині з вулицею Шевченко, чим створив перешкоду пішоходам. Правоохоронці спробували зупинити авто, але водій продовжив рух та повернув ліворуч. Тоді патрульні обігнали його та зупинили жезлом в районі колишнього Будинку офіцерів.

Далі суд допитав Олексія Височина, який дав аналогічні свідчення.

В засіданні мали заслухати свідчення і самого порушника, Станіслава Березкіна, однак на засідання він не з`явився. Адвокат нардепа повідомив про те, що той бере участь в пленарному засіданні Верховної ради України.

В судовому засіданні оголосили перерву.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама