Суспільство

Кропивницький: педагогічний університет підвищив свої позиції у рейтингу вишів

. 1518

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка посів 111 місце у рейтинзі університетів за показниками Scopus 2019 року.

ped2

Як повідомляють на сайті «Освіта.ua», порівняно з минулим роком вищий навчальний заклад підвищив свої позиції на 3 сходинки.

Крім того, 133 місце зайняв Центральноукраїнський національний технічний університет, опустившись на 13 позицій. До бази даних Scopus включено 166 закладів вищої освіти України.

Не змінив свою позицію у порівнянні з минулим роком Донецький національний медичний університет із індексом 46 (43).

Довідково: Рейтинг складено сайтом Освіта.ua (дані актуальні станом на 17 квітня 2019 року). У рейтинг включені тільки навчальні заклади, що мають у Scopus окремі Affiliation ID в офіційному переліку та які відповідають на пошуковий запит «Ukraine» в полі пошуку «Affilation Search». У список не включені навчальні заклади, що мають значення індекса Гірша менше «1».

Індекс Гірша дорівнює N якщо науковець чи наукова установа опублікувала N наукових статей, кожна з яких була процитована щонайменше N разів, а решта ж статей були процитовані менше, ніж N разів.

"Scopus" — бібліографічна і реферативна база даних, а також інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. База даних індексує більше 20 000 наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук. Також, до бази даних потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій та книжкових видань. Розробником та власником "Scopus" є видавнича корпорація "Elsevier". Дані "Scopus", окрім іншого, використовуються при складанні деяких рейтингів провідних університетів світу. Наприклад, Times Higher Education або QS World University Rankings.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама