Суспільство

У Помічнянській ОТГ працює банк безкоштовних речей (ФОТО)

. 2534

У Помічнянській ОТГ створили банк безкоштовних речей.

 

re

За втілення взялись спеціалісти «Центру надання соціальних послуг населенню" виконавчого комітету Помічнянської міської ради, - повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

Обов’язковою умовою прийому речей є надання чистих речей, випраних і випрасуваних.
Першими до втілення ідеї долучились освітяни та депутати місцевої ради. Пізніше ініціативу підтримали інші мешканці громади, а до списку речей додали не тільки одяг, взуття, іграшки, а й продукти харчування.

Наразі небайдужі мешканці регулярно приносять речі. Зібране ж віддають у вигляді гуманітарної допомоги малозабезпеченим громадянам.

«Про усі поповнення і наявні пропозиції ми повідомляємо на сторінці в Фейсбук в групі «ЦНСПН ВК Помічнянської міськради». Оперативно віддаємо продукти, їх практично, з дня на день не залишається. Другий у списку затребуваних - сезонний одяг. Його запаси поповнюють регулярно, адже всі ми притичино постійно перебираємо речі своїх дітей, з чого виростають, щось кілька разів вдягли і воно вже не до вподоби . А для когось ці речі гарна обновка. Так само із іграшками, є м’які іграшки,є книжки, є конструктори, є велосипеди і самокати», - розповідає Лариса Трибой, фахівець із соціальної роботи Помічнянської міськради.

Весь виданий одяг фіксується в журналі, що дає можливість проаналізувати потреби і кількість сімей, які потребують підтримки. За час роботи «Банку безкоштовних речей» допомогою скористались більше 60 сімей.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама